KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819064
nr 1481 9064
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Oljemålning, Martiniglas. Signerad. Olja på pannå, oramad, 46x38 cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:43:58
8/8 18:38:58
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström